123 456 789
0produkt w koszyku
0 PLN
0%rabatu
złóż zamówienie

ZAMÓWIENIA DLA FIRM 

Jeśli chcesz zamówić koszulki z własnym nadrukiem lub inny produkt  w większej ilości - ta strona jest specjalnie dla Ciebie. Oprócz cyfrowego druku bezpośredniego na tkaninach DTG, który jest przeznaczony dla niskonakładowych projektów lub nadruków o wielu kolorach, oferujemy również odzież dla firm w technologii sitodruku, haftu komputerowego oraz folii flex i flock, przeznaczonym głównie do dużych nakładów lub koszulek z nadrukiem o niewielkiej ilości kolorów. 

Oferta odzieży roboczej oraz atykułów frotte jest dostępna wraz z modułem zamówień on-line w naszym sklepie internetowym www.firmoweciuchy.pl skierowanym głównie dla firm i instytucji publicznych, który specjalizuje się głównie w znakowaniu poprzez sitodruk czy haft komputerowy 

Aby dokonać zamówienia najlepiej prześlij na biuro@ideashirt.pl maila z zapytaniem ofertowym zawierającym ilość produktów oraz pliki z grafiką lub informację o rozmiarze i kolorystyce nadruku. Można skorzystać również z naszego Kalkulatora, który obliczy cenę i pozwoli zamówić on-line. 

W celu uzyskania wizualizacji swojego zamówienia i wskazania umiejscowienia nadruków na koszulce, proponujemy skorzystać z naszego Kreatora Nadruków w zakładce Projektuj.


NADRUK DTG

drukarki tekstylne

Technologia druku cyfrowego wykonywanego bezpośrednio na tkaninie (Direct To Garment - DTG) jest dzisiaj jedną z najbardziej popularnych. Oprócz niewątpliwej zalety, jaką jest możliwość przenoszenia na tkaninę bawełnianą dowolnych elementów graficznych: zdjęć w pełnym zakresie kolorów, grafik z wieloma przejściami tonalnymi, ilustracji - także tych bardzo szczegółowych, ogromne znaczenie ma ciągły rozwój tej technologii zmierzający do tworzenia jak najbardziej trwałych nadruków przy jednoczesnym utrzymaniu stałych kosztów produkcji. W naszej firmie dążymy do łączenia ze sobą tych dwóch elementów, dlatego proponujemy naszym klientom koszulki najlepsze pod każdym względem - poczynając od jakości samych materiałów, a kończąc na wykonanych nadrukach - ich walorach estetycznych, zgodności z dostarczonym projektem oraz trwałości. Zamówienia wykonujemy na maszynach firmy KORNIT, która obecnie jest światowym liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla przemysłu tekstylnego. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam realizować zamówienia w dowolnej ilości w maksymalnie krótkim czasie 1-3 dni roboczych.

Tabela DTG 

Koszty tekstyliów oraz nadruków zawarte są w naszym edytorze w zakładce Projektuj

Dowiedz się więcej o ofercie DTG

Haft komputerowy

haft komputerowy na odzieży

Haft komputerowy jest technologią znakowania odzieży i gadżetów o dowOlnym składzie materiałOwym. Haft jest idealny do znakowania w średnich nakładach odzieży wierzniej (kurtki, polary, softshelle) oraz materiałów frotte (ręczniki, szlafroki, kapcie itp.). Haft jako technika znakowania odzieży charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na spieranie, czynniki atmosferyczne czy wycieranie mechaniczne. Dzięki pracy z wysokiej jakości hafciarkami Melco EMT16  jesteśmy w stanie wykonywać dużych wymiarów hafty (do formatu a3) z zastosowanie szesnastu kolorów nici. 

Haft komputerowy tabela

Rabaty ilościowe: 5-19 szt.: 10% / 20-49 szt.: 20% / 50-99 30% / pow 100 szt.: 40% 

Dowiedz się więcej o ofercie haftu

Sitodruk

sitodruk na koszulkach oraz bluzach

Sitodruk jest technologią druku, w którym za pomocą specjalnych matryc nakłada się oddzielnie każdy kolor zawarty w grafice. Umożliwia robienie nadruków na koszulkach o niewielkiej ilości jednolitych kolorów. Zazwyczaj za pomocą sitodruku wykonuje się koszulki na eventy czy koszulki dla firm. Samo wykonanie nadruku nie jest skomplikowane i kosztowne, jednak ze względu na koszt wykonania matryc sitodruk opłaca się jedynie przy większych nakładach. 

Tabela sitodruk

Dowiedz się więcej o ofercie sitodruku

Folia FLEX i FLOCK

Folia flex na odzieży

Możliwy nadruk jedynie jednokolorowych grafik zawierających napisy wykonane prostymi czcionkami lub grafiki możliwe do wycięcia po obrysie. Idealne do wykonywania koszulki z logo (jednobarwnym, prostym geometrycznie) czy koszulki z własnym napisem. 

Folia Flex 

Wielkość nadruku Cena
A6 10 zł
A4 20 zł
A3 30 zł 

Folia Flock

Wielkość nadruku Cena
A6 15 zł
A4 25 zł
A3 40 zł 

 

W przypadku większych zamówień niż te określone w cennikach ceny są negocjowane indywidualnie. Staramy się zawsze indywidualnie podchodzić do każdego klienta i obsługiwać w kompleksowym zakresie. 

Więcej informacji na temat stosowanych przez nas technologii naduków na odzieży znajdziesz w zakładce Aktualności lub Galeria 

Dowiedz się więcej o ofercie flex

 

AKTUALNY KATALOG DOSTĘPNYCH PRODUKTÓW