601 264 264 biuro@fullprinted.pl
0produkt w koszyku
0 PLN
0%rabatu
złóż zamówienie

Zamówienia z fullprinted.pl są wysyłane do całej Europy.

Sposoby płatności za koszulki z nadrukiem z fullprinted.pl

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań związanych z dostawą oraz płatnością za koszulki oraz nadruki na koszulkach w naszym generatorze prosimy o kierowanie zapytań mailowo na biuro@fullprinted.pl lub telefonicznie na 48 601 264 264

Opłaty za koszulki i gadźety z nadrukiem uiszcza się w bezpieczny sposób drogą elektroniczną poprzez platformę PayU lub przelewem na nr konta: 93 1050 1924 1000 0090 6299 3341. Po dokonaniu zakupu użytkownik generatora nadruków automatycznie otrzymuje wiadomość e-mail z potwierdzeniem złożenia zmówenia. W mailu tym są też pliki produkcyjne, z których wykonane będą personalizowane nadruki. Potem, aż do momentu wysyłki, na skrzynke e-mail będa przychodziły wiadomości informujące o kolejnych etapach realizacji twojego zamówienia. Odzież z nadrukiem zamówione na naszej stronie produkowane we Wrocławiu, gdzie możliwy jest odbiór osobisty pod adresem Fullprinted Jacek Spytkowski ul. Orkana 71A 51-153 Wrocław.

Jak długo trwa dostawa zaprojektownej odzieży z nadrukiem?

Zazwyczaj zamównioe koszulki z nadrukiem są gotowa do wysyłki już 2 dni po dokonaniu zakupu. Zdarza się jednak, że projekt koszulki jest traktowany indywidualnie i wymaga dodatkowej obróbki graficznej. Wszyztkie nadruki muszą być też przygotowane do wydruku w możliwie jak największej jakości. Dlatego zamówenia wysyłane są  zazwyczaj do 3 dni roboczych, ale nie później niż do 7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia do realizacji. W przypadkach okresów takich jak święta, wakacje, przeróżne, coroczne okazje jak np. walentynki okres realizacji może się wydłużyć do 14 dni roboczych w związku z dużo większa ilością skłądanyc zamówień.

Dodatkowe informacje dotyczące dostawy i zamówiania ubrań z nadrukiem znajdują się w zakładce Regulamin.