601 264 264 biuro@fullprinted.pl
0produkt w koszyku
0 PLN
0%rabatu
złóż zamówienie

Działalność promocyjna i charytatywna fullprinted.pl

Zorganizuj lub weź udział w konkursie fullprinted.pl i wygraj bon na koszulki, poduszki oraz kubki z własnym nadrukiem

W fullprinted.pl zależy nam, aby być blisko naszych klientów. Nasza popularność stale rośnie, dzięki czemu coraz więcej osób może poznać łatwy i wygodny sposób projektowania nadruków na odzieży i gadżetach. Nasza działalność idealnie uzupełnia się z działaniami promocyjnymi zespołów muzycznych, klubów sportowych, fundacji charytatywnych i wielu innych instytucji, których nazywamy Organizatorami Konkursów. Z naszej strony z powodzeniem od dłuższego czasu prowadzimy konkursy w social media, których celem jest projektowanie koszulki o danej tematyce. Przykładowa formuła konkursu wygląda w następujący sposób:

I. Organizator Konkursów udostępnia na swoim fanpagu konkurs. Przykładowa treść konkursu brzmi:

Nazwa instytucji/organizacji ogłasza konkurs na projekt koszulki naszego fanpage!!!

Do wygrania koszulki, kubki i poduszki z Twoim własnym nadrukiem !!!

Aby wygrać wystarczy:

1. Wejdź na www.fullprinted.pl/projektuj i zaprojektuj koszulkę.

2. Zapisz projekt i wklej w komentarzu linka albo po prostu zrób printscreena i dodaj obrazek.

3. Zbieraj lajki - osoba, która zbierze najwięcej lajków otrzyma kupon na 100zł do wykorzystania w fullprinted.pl. Za drugie i trzecie miejsce odpowiednio kupon na 50 zł i 30 zł. Konkurs trwa do .....

II. Po upływie czasu trwania konkursu, na fanpagu ogłaszane są wyniki, o czym Organizator Konkursu powiadamia fullprinted.pl, przesyłając link do posta z wynikami konkursu. IdeaShirt.pl kontaktuje się ze zwycięzcami i przesyła im kupony rabatowe, które umożliwiają dokonanie bezpłatnych zakupów w naszym sklepie internetowym na określoną względem miejsca w konkursie kwotę na dowolne koszulki białe, kubki i poduszki. 

III. Jeśli konkurs zostanie sfinalizowany, czyli chociaż jeden z uczestników konkursu zdobędzie pod swoim postem z projektem wykonanym w fullprinted.pl zbierze minimum 100 lajków, Organizator Konkursu otrzymuje od fullprinted.pl kupon o wartości 100 zł do wykorzystania na bezpłatne zakupy w fullprinted.pl białych koszulek standard, poduszek oraz kubków.

Poprzez konkursy IdeaShirt.pl Organizator Konkursu zdobywa wielu nowych fanów oraz popularyzuje swój fanpage, a fullprinted.pl zdobywa nowych użytkowników. Jest to dobry sposób na dotarcie do wielu nowych osób na portlach społecznościowych i rozszerzenie grupy fanów.