601 264 264 biuro@fullprinted.pl
0produkt w koszyku
0 PLN
0%rabatu
złóż zamówienie

Oferta | Tshirty fullprint | Druk sublimacyjny na koszulkach Wrocław

T-shirt z nadrukiem zaprojektowany w fullprinted.pl to:

Personalizowany nadruk na koszulkach i innych tekstyliach.

Posiadamy szeroką ofertę tekstyliów i odzieży przystosowanej i dedykowanej do wykonywania nadruków w kilku technologiach. Są to: druk sublimacyjny, nadruk bezpośredni DTG, sitodruk oraz nadruk folią flex. Drukujemy w pełnej palecie kolorów CMYK - więc to co znajdzie się na koszulce będzie dokładnym odwzorowaniem projektu wykonanego w generatorze fullprinted.pl - nawet jeśli jakość plików wykorzystanych w projekcie będzie niska, nasze drukarki wykonają możliwie najlepszy nadruk. Wskazówka! Aby uzyskać najlepszą jakośc zdjęć i grafik w wydruku powinny one mieć rozdzielczość 300 DPI.

 

Drukujemy na najlepszej w swojej klasie drukarce sublimacyjnej EPSON SC-F6200, dedykowanej do tekstyliów. Używamy oryginalnych tuszy firmy EPSON, dzięki czemu nasze nadruki sa realistycznie odwzorowane i dobrze nasycone. Jesl jesteś ciekazy jak wygląda proces produkcji wejdź w zakładkę Galeria w menu głównym, tam zobaczysz jak drukujemy i szyjemy koszulki fullprint. Koszulki mają gramaturę 165 gr i są wykonane z dzianiny syntetycznej, dzięki czemu mamy pewność, że tkanina będzie przez dłuższy czas miękka w dotyku, a nadruk nie będzie się spierał.

W naszej ofercie dedykowanej do druku DTG posiadamy kilka różnych typów koszulek. Podstawowym z nich są koszulki standard w wersji damskiej i męskiej. Są dostępne w kilkunastu kolorach. Dodatkowo zostały podzielone na koszulki białe i kolorowe. Dzieje się tak ze względu na cenę - sam koszt koszulki białej i kolorowej różni się niewiele, największa różnicę robi tutaj nadruk. Na białej koszulce można wykonać nadruk w każdym kolorze jedną warstwą. Na kolorowej natomiast najpierw trzeba wydrukować warstwę białego podkładu na którym potem drukuje się zdjęcie, czy grafikę.

W ofercie posiadamy też koszulki tank-top. Wszystkie koszulki dostępne są zarówno w wersji damskiej jak i męskiej. 

 

Pomysł na oryginalny prezent!

Wiemy jak trudno obecnie przy rynku pełnym gadżetów i gotowych pomysłów zaskoczyć kogoś oryginalnym i błyskotliwym prezentem. Po pierwsze trudno jest kupić coś, co każdemu się przyda lub się nie zduplikuje. Po drugie jest ciężko znaleźć coś oryginalnego i naprawdę pomysłowego, co wywoła miłe zaskoczeniu u obdarowanej osoby. Dlatego generator koszulek fullprinted.pl to idealne miejsce do zakupu prezentów na przeróżne okazje takie jak: prezent na wieczór kawalerski czy panieński, prezent dla chłopaka, prezent dla dziewczyny, prezent dla mamy, taty, babci i kogo tylko zechcesz.

 

 

Koszulka z własnym nadrukiem to idealny sposób na indywidualny styl !

Koszulka z własnym zdjęciem czy koszulka z własnym napisem to coś co umożliwia nam się wyróżnić z masy sztampowo ubranych osób, które często kupują w tych samych galeriach handlowych ubrania wykonywane w jednym, dla danego okresu, modnym designie. Nasz generator koszulek umożliwia tworzenie w edytorze dowolnych kompozycji graficznych. Koszulka z fullprinted.pl to indywidualny produkt, który pozwala wyróżnić się z tłumu, a także wyrazić swoją osobowość, poglądy czy też promować pewną ideę. Stop nudnym koszulkom! Moja koszulka = mój styl. Dlatego jeśli posiadasz swoje pomysły na oryginalny nadruk, znasz się na deasignie, jesteś grafikiem i masz fajne projekty lub po prostu interesujesz się światem mody, to za pomocą naszego kreatora koszulek możesz szybko i wygodnie tworzyć projekty i odpicować siebie i innych. 

 

Generator koszulek jedynych w swoim rodzaju.

Projektując w generatorze koszulek fullprinted.pl masz pewność, że nikt inny nie będzie miał takiej koszulki. Otrzymasz koszulkę, która została wyprodukowana w 100% specjalnie dla Ciebie. Nasz edytor umożliwia projektowanie nadruków fullprint i DTG na koszulce do formatu A3 oraz na rękawkach. Korzystając z naszym wzorów w zakładce "Dodaj obrazek" możesz je dowolnie pomniejszać, powiększać oraz obracać względem środka obrazka. Obrazki udostępnione w naszej bibliotece są zawsze w wysokiej rozdzielczości (posiadają 300 DPI). Biblioteka jest podzielona na poszczególne kategorie. Projektowanie koszulek w naszym generatorze koszulek jest bardzo proste i intuicyjne. Jeśli chcesz zaprojektować koszulki z własnym napisem możesz go dodać z zakładki "Dodaj tekst", gdzie dowolnie zmienisz czcionkę i jej rozmiar, kolor oraz nadasz jej obramowanie czy dowolnie obrócisz. 

 

Gotowe pomysły na nadruki na koszulkach.

Nie masz pomysłu na własny nadruk na koszulce. Skorzystaj z naszych kilkuset pomysłów, które znajdziesz w zakładce gotowe projekty. Znajdziesz tam koszulki z różnych kategorii: podróże, idee, polityka, śmieszne, miłość i sex, sport, tribal, szkoła, imprezy, używki, rodzina (dla mamy, dla taty, dla babci, dla dziadka, dla syna, dla córki) różne okazje i święta, prezent na osiemnastkę, dla kibica, miasta i regiony, religia i filozofia, różne zawody i profesje, keep calm and ... , kraje i narodowości. Każdy gotowy wzór możesz dowolnie edytować, dodając do niego napis, inny wzór z naszej biblioteki lub napis czy swoje zdjęcie. Korzystając z naszych gotowych wzorów o wiele łatwiej natrafisz na odpowiedni pomysł jak wykonać idealny prezent na odpowiednią okazję. Może to być prezent dla dziewczyny, prezent dla chłopaka czy także na jakąś okoliczność jak prezent na wieczór kawalerski itp. 

 

Jasne i przejrzyste zasady zamówienia koszulki z własnym nadrukiem.
 

Nie musisz znać programów graficznych aby zaprojektować wymarzony projekt koszulki. Wystarczy, że skorzystasz z naszego edytora i następnie odbierzesz przesyłkę koszulki z Twoim nadrukiem. Po dokonaniu zamówienia otrzymujesz maila z informacją o Twoim zamówieniu wraz z jego numer w naszym systemie ewidencjonowania zleceń. Jesteś na bieżąco informowany o statusie realizacji Twojego zamówienia. Na początku status zamówienia jest "Oczekujący". Podczas każdej zmiany statusu zamówienia jesteś informowany o tym automatycznie poprzez wysłanie wiadomości e-mail.

Po dokonaniu płatności i zaksięgowania jej za pomocą systemu płatniczego PayU lub bezpośrednio na naszym koncie status zamówienia zmienia się na "W trakcie realizacji". Następnie gdy koszulka z Twoim nadrukiem zostanie wysłana status zamówienia zmieni się na "Zrealizowane" i otrzymasz maila z numerem listu przewozowego. Jeśli jeszcze raz będziesz chciał zamówić takie same koszulki ze swoim wzorem, w edytorze znajdziesz swoje wszystkie zamówienia i możesz je dowolnie odtworzyć i następnie edytować w prosty sposób przy użyciu naszych funkcjonalnych narzędzi.

 

Płatność i wysyłka koszulki z nadrukiem.

Płatność za koszulkę odbywa się w bezpieczny sposób drogą elektroniczną (PayU). Po dokonaniu zakupu koszulki z nadrukiem klient automatycznie otrzymuje wiadomość e-mail, potwierdzającą dokonanie zamówienia. Następnie po akceptacji nadruku na koszulce automatycznie powiadamiamy o skierowaniu zamówienia do realizacji, a następnie o dokonaniu wysyłki koszulki na podany w zamówieniu adres. Koszulki zamówione w naszym edytorze są produkowane we Wrocławiu. Czas oczekiwania na koszulkę to zazwyczaj 3-7 dni roboczych.

Więcej informacji na temat działalności fullprinted.pl i koszulek z własnym nadrukiem znajduje się w zakładce Aktualności