601 264 264 biuro@fullprinted.pl
0produkt w koszyku
0 PLN
0%rabatu
złóż zamówienie

Jakie są ceny na fullprinted.pl i od czego zależą.

Ile kosztują koszulki z własnym nadrukiem?

Wszystkie nasze produkty z nadrukiem mają określoną cenę, która widoczna jest w prawej dolnej części okna edycyjnego. W zależności od tego jaki rodzaj i wielkość nadruku zostanie wybrana, jego cena będzie się zmieniać, co można na bieżąco monitorować. Podana cena jest ceną brutto.

W przypadku dodatkowych pytań odnośnie cen koszulek i nadruków na koszulkach w naszym edytorze prosimy o kierowanie zapytań mailowo na biuro@fullprinted.pl lub telefonicznie na 48 601 264 264. 

W czasie projektowania t-shirtów fullprint i innych gażetów, cena może się zmieniać w miarę powierzchni  jaką zajmuje wzór na koszulkę, czy technologii wynonania nadruku.

Cena jest widoczna cały czas w lewym dolnym rogu edytora.

Cena wyśweitlana na samym początku, jest ceną za sam produkt (koszulkę, bluzę, torbę itd.) Rozmiar koszulki, czy bluzy z nadrukiem nie ma wpłytu na cenę. Poszczególne rodzaje koszulemogą mogą mieć różne ceny, jednak cena samego nadruku na koszulce jest zależna jedynie od wielkości nadruku, która dla wszystkich produktów liczna jest wg takiej samej skali (fullprint, rozmiar A4 lub A3). Przykładowo cena koszulki fullprint z nadrukiem z jednej strony to koszt 80 zł, a z obu stron to 100 zł.  Dzieję się tak, gdyż sama koszulka kosztuje 60 zł, koszt nadruku każdej ze stron to 20 złotych. 

Więcej informacji na temat produkcji, realizacji i obecnych promocji na odzież z nadrukiem znajduje się w zakładce Aktualności