601 264 264 biuro@fullprinted.pl
0produkt w koszyku
0 PLN
0%rabatu
złóż zamówienie

Drukarnia fullprint oferująca koszulki i gadżety z własnym nadrukiem

Specjalizujemy się w nadrukach fullprint (all-over-print). W naszym sklepie dostępne są koszulki z własnym nadrukiem a metody znakowania dostępne w naszym sklepie to między innymi druk sublimacyjny oraz druk DTG. Kreator koszulek z nadrukiem (fullprint generator) pozwala na PROSTE I ŁATWE projektowanIe torby fullprint z nadrukiem oraz innych akcesoriów takich jak poduszka z własnym zdjęciem. Nasz sklep oferuje także ogromny wachlarz możliwości jako kreator koszulek piłkarskich i sportowych. REALIZUJEMY druk sublimacyjny na tkaninach i druk DTG w mieście Wrocław.

Dbamy o dobrą jakość naszych produktów. Każda rzecz ogólnodostępna w naszym sklepie, taka jak np. t shirt fullprint, jest przez nas projektowana i szyta od początku do końća z najlepszych i perfekcyjnych dostępnych u nas materiałów. Wykonane przez nas koszulki fullprint charakteryzuje najlepszy nadruk z wysokim nasyceniem kolorów. Sublimacja pozwala na wierne odwzorowanie wszystkich kolorów. W osiąganiu najlepszych rezultatów pomaga nam drukarka EPSON SC-F6200 dedykowana do druku tekstyliów.

Wypróbuj generator koszulek i stwórz nadruki na koszulki i inne ubrania, przekonaj się sam o naszej jakości!

Co słychać?

Nadruki i folia flex

2018-05-13

Dla wielu osób rozmowy na temat nadruku mogą być niezrozumiałe (czemu naturalnie nie ma się co dziwić). W końcu mówimy o patrzeniu na wszystko z dystansu oraz nieposiadaniu przy tym dostatecznej wiedzy. Weźmy sobie za przykład druk DTG. Druk...