601 264 264 biuro@fullprinted.pl
0produkt w koszyku
0 PLN
0%rabatu
złóż zamówienie

Nadruki i folia flex

Nadruki i folia flex

2018-05-13
Dla wielu osób rozmowy na temat nadruku mogą być niezrozumiałe (czemu naturalnie nie ma się co dziwić). W końcu mówimy o patrzeniu na wszystko z dystansu oraz nieposiadaniu przy tym dostatecznej wiedzy. Weźmy sobie za przykład druk DTG. Druk ten jest nowoczesną technologią. Można rzec, że odnosimy się do nadruku, w przypadku którego na materiale może znaleźć się dosłownie wszystko, nie ma mowy o żadnych ograniczeniach. Warto też od razu podkreślić niesamowite podobieństwo do oryginału.
Z kolei, jeżeli założymy zainteresowanie nadrukami flex, należy powiedzieć o wycięciu wzoru na specjalnej folii. Co więcej, jest jeszcze wgrzanie w materiał, na którym będzie robiony nadruk. Poza tym, jeżeli chodzi o charakterystykę nadruków, trzeba uznać je za gładkie, nieprzezroczyste i takie, które w 100% kryją materiał (dokładniej materiał, na jaki zostały naniesione).
Na dwóch przykładach zakończymy i przejdziemy jeszcze do kreatora koszulek z nadrukiem. Mówiąc wprost — kreator koszulek z nadrukiem to rozwiązanie, dzięki któremu nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć wymarzoną propozycję. Istotne jest również to, że wszystko odbędzie się bez wychodzenia z domu. Co do skorzystania z kreatora, możecie być pewni, że nie ma najmniejszych powodów do obaw, wszystko jest bardzo proste — wybieramy produkt, który nas interesuje i później krok po kroku należy podjąć kolejne decyzje. Zresztą w razie pytań macie pewność, że drukarnia fullprint służy pomocą. W końcu nie ma nic ważniejszego niż dobro swoich klientów.