601 264 264 biuro@fullprinted.pl
0produkt w koszyku
0 PLN
0%rabatu
złóż zamówienie

Co słychać?

Nadruki i folia flex

2018-05-13
Dla wielu osób rozmowy na temat nadruku mogą być niezrozumiałe (czemu naturalnie nie ma się co dziwić). W końcu mówimy o patrzeniu na wszystko z dystansu oraz nieposiadaniu przy tym dostatecznej wiedzy. Weźmy sobie za przykład druk DTG. Druk ten jest nowoczesną technologią. Można rzec, że odnosimy się do nadruku, w przypadku którego na materiale może znaleźć się dosłownie wszystko, nie ma mowy o żadnych ograniczeniach. Warto też od razu podkreślić niesamowite podobieństwo do oryginału.
Z kolei, jeżeli założymy zainteresowanie nadrukami flex, należy powiedzieć o wycięciu wzoru na specjalnej folii. Co więcej, jest jeszcze wgrzanie w materiał, na którym będzie robiony nadruk. Poza tym, jeżeli chodzi o charakterystykę nadruków, trzeba uznać je za gładkie, nieprzezroczyste i takie, które w 100% kryją materiał (dokładniej materiał, na jaki zostały naniesione).
Na dwóch przykładach zakończymy i przejdziemy jeszcze do kreatora koszulek z nadrukiem. Mówiąc wprost — kreator koszulek z nadrukiem to rozwiązanie, dzięki któremu nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć wymarzoną propozycję. Istotne jest również to, że wszystko odbędzie się bez wychodzenia z domu. Co do skorzystania z kreatora, możecie być pewni, że nie ma najmniejszych powodów do obaw, wszystko jest bardzo proste — wybieramy produkt, który nas interesuje i później krok po kroku należy podjąć kolejne decyzje. Zresztą w razie pytań macie pewność, że drukarnia fullprint służy pomocą. W końcu nie ma nic ważniejszego niż dobro swoich klientów.

Torby z nadrukiem

2018-05-13
Zastanawiasz się nad zakupem torby z nadrukiem? Nie ma co ukrywać, że takie torby są idealnym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o profesjonalizm w czasie spotkań biznesowych. W zasadzie można powiedzieć, że takie torby to prawdziwe dwa w jednym. Należy to rozumieć w ten sposób, że poza profesjonalizmem mamy gwarantowaną wizytówkę firmy.
Jak postępować, aby dokonać odpowiedniego wyboru?
Zanim jednak zapoznacie się z ofertą, którą ma drukarnia Fullprint, pamiętajcie, że musicie wiedzieć, co tak naprawdę jest Wam potrzebne. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest zwrócenie uwagi na następujące kwestie:
- własny gust
- barwy firmy
- logo
Jeżeli przynajmniej jedna z nich została pominięta, torba nie będzie odpowiednia.
Dalsze wątpliwości?
Gdyby jednak mimo wszystko dalej były jakieś wątpliwości, nie ma najmniejszych powodów do obaw. Mówiąc wprost — drukarnia fullprint zapewnia swoim klientom fullprint generator. Potencjalny klient może zaprojektować wymarzoną torbę i co najważniejsze jest to realne bez wychodzenia z domu.
Coś do torby?
Warto jeszcze na koniec odnieść się do tego, że torba z nadrukiem nie jest wszystkim, na co warto postawić. W zasadzie można powiedzieć, że torba to bardziej dodatek. Przede wszystkim należy mieć na uwadze koszulki z nadrukiem. Naturalnie, w przypadku drukarni fullprint takie koszulki są jak najbardziej możliwe. Jeżeli chodzi o szczegóły związane z nimi, postępowanie powinno być analogiczne, jak w przypadku toreb (własny gust, barwy firmy, logo oraz zaprojektowanie wymarzonej propozycji).
 

Druk DTG - Wrocław

2018-04-09

W naszej ofercie dostępne są także testylia znakowane metodą DTG. DTG oznacza Direct-to-garment czyli bezposrednią, cyfrową technikę druku na bawełnie. Niewątpliwą zaletą metody DTG jest możliwość znakowania już od jednej sztuki wyrobów bawełnianych w palecie fullcolor. Przy wykorzystaniu tej techniki jesteśmy ograniczani polem roboczym zadruku które w naszej drukarni wynosi 35x45cm korzystając z drukarki Kornit lub 40x50cm korzystając z drukarki EPSON. Obecnie DTG nie jest już tak kosztowne jak kiedyś i ta metoda znakowania pozwala na ekonomiczny druk tekstyliów już od jednej sztuki. Druk DTG wykonany w odpowiedni sposób zapewnia dobrą trwałość i nasycone kolory. W Drukarnia fullprint Wrocław korzystamy z dwóch typów drukarek - Kornit oraz EPSON. Kornit to najnowoczesniejsze rozwiązanie, drukarka oparta na przemysłowych głowicach, zapewniająca dużą powtarzalność nadruków DTG i jest odpowiednia do średnich i dużych nakładów. Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie Druk DTG.

Na naszym magazynie stale znajdują się różne rodzaje tshirtów oraz koszulek przystosowanych do druku bezpośredniego. Oferujemy pomoc w przygotowaniu plików do Druk DTG